"Komfort" jest naszym autorskim dziełem, dzięki któremu, możemy Państwu dostarczać wyjątkową usługę.. 

Nasz zespół czerpie przyjemność z pomocy Państwu w podjęciu tej ważnej decyzji jaką jest zakup, sprzedaż bądź wynajem mieszkania. Rynek bardzo szybko się zmienia, w przy tym nasze potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań , aby zadowolić każdego z naszych klientów.

Znajomość rynku i zdobyte wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, pozwala nam sprostać Państwa wymaganiom.

Ceniąc wspólny czas weryfikujemy wszystkie oferty i dobieramy je według podanych kryteriów. 

Nasza wiedza, zaangażowanie i profesjonalizm co roku zwiększa ilość zadowolonych klientów!

Klaudia Głuszyńska.
Właściciel Biura Komfort Nieruchomości, agent nieruchomości, architekt wnętrz. Od 6 lat buduje swoją markę i współpracuje z najlepszymi! 
Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim i w wynajmach apartamentów. Ukończyła kursy, dzięki którym Komfort Nieruchomości zbiera rzeszę zadowolonych klientów, a w Social Mediach marka prezentuje się na wysokim poziomie.
Agentka, które ceni sobie kontakt z ludźmi i przez to buduje doskonałe relacje. Pozytywna, energiczna, zaangażowana w każde zlecenie i projekt. Sumienność i organizacja pozwala zadowolić każdego z klientów, który jej zaufa.

Magdalena Myśliwiec
Certyfikowany agent ds nieruchomości w firmie Komfort Nieruchomości. Od roku rozwija swoją działalność w sferze nieruchomości - sprzedaż, kupno i wynajem domów i mieszkań. Sama była klientką Komfortu i właśnie tak poznała się z właścicielką.
Jak twierdzi, dostała pracę marzeń, która przynosi jej wiele radości i pozwala rozwijać skrzydła.
Agentka, która uwielbia kontakt z ludźmi. Zaraża uśmiechem i dobrą energią! Jest zmotywowana i pełna pomysłów. Wyznacza sobie cele i uparcie do nich dąży. Jest osobą, która sumiennie szuka rozwiązań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.
Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.
Magda nie zwalnia tempa, wciąż się uczy i chętnie uczestniczy w kursach, które pozwalają jej zdobywać wiedzę.
Współpraca z nią to czysta przyjemność.

 

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku. Tam również umieszczane są na bieżąco nowe oferty, porady, artykuły. 

https://www.facebook.com/komfortbb/